+90 (216) 527 79 50

info@ucgenbacahavalandirma.com

HAKKIMIZDA

border_img

Üçgen Baca Havalandırma firmamız hizmet sektöründe öncü kuruluşlar arasında hatırı sayılır bir yer teşkil etmek gayesini omuzlarına yükleyerek yola çıkmış; bu doğrultuda yükselen bir grafik sergileyerek, kurumsallaşma kavramına erişmeyi kısa zamanda başarmıştır. Baca - Isıtma – Soğutma ve Havalandırma Sistemlerinin tüm iç ve dış yapı oluşumlarına profesyonel bir adaptasyon sürecini hayata geçirirken, yan sanayi kapsamında ihtiyaç duyulan yedek parça ve ekipman teminini de alıcılara sağlamaktadır.

Üçgen Baca Havalandırma ,hizmet politikası gereği çizdiği hudutlara sadık kalan ve tümevarım kavramından hareketle, tüm birimlerinde bu hudutlara riayet edilmesine özen gösteren bir yapılanmaya sahiptir. Bu yapılanma dahilinde; tüm hizmet kollarında vaat-ettiğimiz insanî ve vicdanî yükümlülüklerin idrâkinde olduğumuzu, ödün verilmesi mümkün olmayan bir ilke olarak beyân etmekteyiz. Firmamız bünyesinde iş gücü sağlayan tüm alt ve yan organizmaların özümsediği iş ahlâkı ve hizmet anlayışı; bahsi geçen ideaların ve sizlere sunduğumuz sektörel kriterlerin birer kavramdan ibaret olmadığını, içlerinin gerçekçi olgularla doldurulması gerektiğini dikte etmektedir.

Her biri alanında önemli deneyimlere ve birikimlere sahip firmalarımız Üçgen Baca Havalandırma markası altında hizmet vermektedir. 

Verdiğimiz Hizmetler : 

 • Tek Cıdarlı Baca Sistemleri
 • Çift Cıdarlı Baca Sistemleri
 • Çöp Atma Sistemi
 • Çamaşır Atma Sistemi
 • Kaskad Baca Sistemi
 • Havalandırma Sistemleri
 • Hücreli Vantilatör
 • Ram Bacaları
 • Klima Kanalları
 • Radyal Vantilatör
 • Aksiyal Vantilatör
 • Toz Nakil Kanalları
 • Toz Toplama Üniteleri

Dinamik ve yenilikçi yönetimi ve kadroları ile önemli projeler bitiren firmamız, son yıllarda turizm, mağazacılık ve lojistik sektörleri başta olmak üzere bir çok alanda hizmet vermiş, yurtiçi ve yurtdışında önemli projelere imza atmıştır.

Kalıplaşmış ve kitabi değerlere göre hazırlanmış projeler yapmak yerine, bizzat yaşayarak ve kullanıcıların isteklerini ön planda tutarak maksimum fayda ve enerji tasarrufu sağlayan çözümler geliştirmektedir.

Çözümlerinde kaliteli hizmet ve kaliteli ürünlerden hiçbir şekilde ödün vermeyen firmamız, bu doğrultuda sektörümüzdeki dünya çapında markalarla müşterek çalışmalar yürütmektedir.

Kalite Politikamız 

Kuruluş amacımıza uygun olarak, her türlü inşaat ve mekanik tesisat işlerinin yapılması firmamızın ana hedefidir. Gerekli bilgi ve tecrübeye sahip uzman personelimiz ile amacımız, müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kendi sektörümüze ve milli ekonomimize katkıda bulunmaktır.

Kalite olgusunu, müşteri memnuniyetinde, gelişen teknolojileri takip etmekte, personel verimliliğini arttırmak amaçlı eğitim-iyileştirme-geliştirme organizasyonlarında ve üstlenmiş olduğumuz her türlü projede uygulamak en temel hedefimizdir.

Çevre Yönetim Sistemi 

Her geçen gün daha da küçülen dünyamızın kaynaklarının sonsuz olmadığı, ürün ve faaliyetlerin çevre etkilerinin yerel ve bölgesel kalmayıp global olduğu artık tüm dünyada kabul edilmiştir.

Gelecek kuşaklara yaşanabilir bir çevre bırakmak hepimizin en önemli sorumluluğudur. Firmamız bu sorumluluğun bilincinde olarak ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi uygulamasına geçmiştir. Bu sistemin uygulanması ile doğal kaynakların kullanımının azaltılması, toprağa, havaya ve suya verilen zararın azaltılması amaçlanmıştır.

Firmamızın faaliyetleri sebebi ile çevreye verdiği veya verebileceği zararların sistematik bir şekilde azaltılması ve mümkün ise tamamen ortadan kaldırılması temel hedefimizdir.